İzotüp İstanbul Yapı Fuarı'nda Tanıtılıyor

İzotüp İstanbul Yapı Fuarı'nda Tanıtılıyor

Kategori: Basın Haberleri
İzotüp İstanbul Yapı Fuarı'nda Tanıtılıyor

İzobir tarafından "İzotüp" markasıyla üretimi yapılan "sprey poliüretan izolasyon kiti" Türkiye'nin en büyük yapı fuarında tanıtılıyor.


Gelişen teknoloji yalıtım sektörünü de önemli derecede etkiliyor. Sektör her geçen gün kendini yeniliyor. Konya'da faaliyet gösteren İzobir firması da sektördeki yeniliklerle dikkat çekiyor. Firma tarafından "İzotüp" markasıyla üretimi yapılan "sprey poliüretan izolasyon kiti" Türkiye'nin en büyük yapı fuarında tanıtılıyor.

 

İstanbul Yapı Fuarı'nda inşaat sektörünün temsilcilerine "İzotüp" anlatılıyor. Ürün, Türkiye'de bir ilk olma özelliği de taşıyor. Firma yetkilileri konuyla ilgili yaptıkları açıklamada şunları kaydetti:

 

"Günümüzde ayrı variller içinde muhafaza edilen kimyasal malzemelerin (poliol ve izosiyanat) büyük ebatlı sprey poliüretan makinelerinde yüksek basınç ile karıştırılması sonucu oluşan sprey poliüretan köpük malzeme, yaklaşık 80 metrelik hortumlara bağlı profesyonel tabancalarla izolasyon yapılmak istenen yere sıkılabilmekte ve bu sayede yalıtım amaçlı bir çok yerde kullanılabilmektedir. Fakat poliüretanın oluşturulması ve istenilen yere sıkılması için gerekli olan malzemelerin ağırlığı ve kapladıkları hacim çok fazla olduğundan bu malzemelerin taşınması için büyük bir araç kullanılması gerekmektedir. Bu nedenle;  daha küçük metrajlarda, profesyonel bir ekip ve makina ihtiyacı duymaksızın, nihai tüketicilerin kendi kendilerine de uygulayabileceği İZOTÜP sprey poliüretan izolasyon kiti firmamız tarafından üretilmeye başlamıştır."

 

http://www.yenikonya.com.tr/haber-540216-_zotp_stanbul_Yap_Fuarnda_tantlyor_.html

http://emlakkulisi.com/konya-izotup-istanbul-yapi-fuarinda-sergilenecek/468080

Etiketler

Yükleniyor…